Formularz zapytania ofertowego

Szanowni Państwo, prosimy o wypełnienie formularza. Pozwoli nam on dokładnie poznać Państwa oczekiwania, co umożliwi przygotowanie oferty najlepiej dostosowanej do indywidualnych oczekiwań.

Im więcej informacji podacie Państwo w formularzu, tym lepiej i bardziej precyzyjnie będziemy w stanie przygotować dla Państwa ofertę.

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 32 323 34 00


Dane adresowe

Nazwa firmy/imię i nazwisko:

 Email:

 Telefon:


▼ Opis urządzenia
▼ Warunki pracy urządzenia
▼ Zakres dostawy
▼ Zakres automatyki
▼ Gwarancja
▼ Instrukcje obsługi
▼ Parametry techniczne
▼ Opis pracy urządzenia
▼ Pozostałe wymagania
▼ Położenie względem pozostałych urządzeń
▼ Usługa ze strony serwisu PONAR

Formularz będzie stanowić jedynie dane wejściowe do opracowania oferty handlowej. Dane techniczne dotyczące urządzenia, zawierające również informacje z poniższej notatki zostaną wymienione w ofercie i będą stanowić punkt wyjścia do ewentualnych negocjacji dotyczących urządzenia. W przypadku wpłynięcia zamówienia, do akceptacji zostanie przesłany rysunek gabarytowy i schemat hydrauliczny.

Wyrażam zgodę na doręczanie korespondencji za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy. Oświadczam, że podaję dane dobrowolnie. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.Administratorem danych osobowych jest PONAR Wadowice S.A. ul. Wojska Polskiego 29, 34-100 Wadowice. Dane wpisane w niniejszym formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z zasadami określonymi w Obowiązku Informacyjnym.

Korzystając z formularza akceptujesz informacje zawarte w naszej polityce prywatności.